Фінляндія у цьому сезоні чекає дев’ять тисяч українських заробітчан

2020.06.29
Фінляндія у цьому сезоні чекає дев’ять тисяч українських заробітчан

Українцям, які хочуть працювати у Фінляндії, у посольстві видають спеціальну візу для сільськогосподарських робіт з правом перебування в країні не більше 90 днів у півріччі.

Більша частина сезонних працівників у Фінляндії - українці 

На сільськогосподарських роботах у Фінляндії в цьому році будуть зайняті приблизно дев'ять тисяч українців. Про це в понеділок, 29 червня, повідомляє РІА Новости з посиланням на представника Міграційної служби Фінляндії Туулі Хухтілайнен.
 
За словами Хухтілайнен, сезонні робітники можуть отримати спеціальну візу в дипломатичних представництвах Фінляндії з правом перебування в країні не більше 90 днів у півріччі. Якщо людина планує працювати більше цього часу, то в міграційному відомстві їй видають дозвіл на роботу.
 
Чиновниця уточнила, що в цьому році на сезонних роботах більше українців.
 
"Всього Фінляндія видала 8,7 тисячі дозволів на сезонну роботу у 2020 році, в основному громадянам України", - сказали в міграційному відомстві.
 
Повідомляється, що у 2019 році українцям було видано близько 11 тисяч дозволів на сезонні роботи у Фінляндії і 2465 віз для цих самих цілей.
 
Раніше влада Фінляндії збільшила дозволену кількість залучених у сільське господарство працівників, які прибувають з-за меж ЄС.


Потрібно недорого, надійно і швидко в Європу?

Чи з Європи в Україну?
Заповни коротку Форму  і ми позвонимо або:

тел.: + 38(098) 584 00 55 (+ Viber)


Потрібно недорого, надійно і швидко в Європу?
Чи з Європи в Україну?

Заповни коротку Форму і ми позвонимо або:
тел.: + 38(098) 584 00 55 (+ Viber)

* - тільки легальні перевізники!

Робота


Реклама

Інші новини