Чорногорія заборонила в’їзд українцям, які подорожують на авто

2020.07.23
Чорногорія заборонила в’їзд українцям, які подорожують на авто

З 22 липня мешканці України і Білорусі можуть потрапити до Чорногорії тільки авіаційним транспортом.

Перетин кордону на автотранспорті подорожувальникам з цих країн заборонено, пише "Українська правда" з посиланням на рішення уряду Чорногорії.

Без обмежень потрапити до Чорногорії можуть мешканці країн "зеленого списку". Із "жовтого списку" можна потрапити тільки за наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус, який був зроблений не раніше від 72 годин.

"В'їзд в Чорногорію здійснюється повітряним транспортом для жителів України і Білорусі з контролем пасажирів при посадці і висадці та виконанням інших умов, запропонованих Міністерством сталого розвитку і туризму", - йдеться в повідомленні уряду.

Однак українці та білоруси можуть потрапити до Чорногорії на авто, якщо останні 15 днів вони перебували не у власній країні, а в котрійсь із "зеленого списку".

Також від сьогодні в Чорногорії знову оголосили про епідемію коронавірусу, яку вважали завершеною. Карантинні заходи продовжили до 30 липня. Усім заборонено перебувати без масок на відкритому повітрі та в приміщеннях. Без засобів індивідуального захисту можна залишатися лише на пляжах і в парках, однак обов'язково дотримуватися дистанції. 

Бари, нічні клуби, дискотеки, а також організація весіль, випускних та інших свят заборонена до 6 серпня. 

Потрібно недорого, надійно і швидко в Європу?
Чи з Європи в Україну?

Заповни коротку Форму і ми позвонимо або:
тел.: + 38(098) 584 00 55 (+ Viber)

* - тільки легальні перевізники!

Робота


Реклама

Інші новини