У Британії вводять 10-річне ув’язнення за брехню на кордоні

2021.02.10
У Британії вводять 10-річне ув’язнення за брехню на кордоні

Громадянам, які прибувають з країн "червоного списку", доведеться заплатити кругленьку суму за карантин в готелі, а якщо спробують приховати, звідки прибули - 10 років в'язниці.

У Великобританії вводять 10-річне ув'язнення для тих, хто на кордоні спробує приховати, що недавно побував в одній з країн "червоного списку". Про свою підтримку таких заходів заявив міністр транспорту Великобританії Грант, повідомляє в середу, 10 лютого, Sky News.

Нові заходи, які набудуть чинності з понеділка, припускають, що жителям Великобританії і Ірландії, які прибули з 33 країн "червоного списку", доведеться заплатити до 1750 фунтів стерлінгів за карантин протягом 10 днів в готельних номерах, керованих урядом.

Як заходи покарання кожному, хто спробує приховати, що за 10 днів до прибуття перебував у країні "червоного списку", загрожує тюремний термін до 10 років - покарання, яке викликало занепокоєння у деяких депутатів і колишніх суддів.

"Зараз ми маємо справу з різними варіантами вірусу і не можемо ризикувати на цих завершальних стадіях розгортання вакцинації, адже у нас можуть виникнути труднощі з новими варіантами", - сказав Шеппс.

"І тому ми вважаємо... такі заходи, як тюремне ув'язнення за брехню про те, що перебував в одній з країн "червоного списку", доречними", - додав він.

Міністр зазначив, що зараз в країну щодня прибувають від 16 до 20 тисяч осіб - це на 95% менше від рівня минулого року. З країн "червоного списку" прибуває менш як 1000 осіб на день.

"До наступного тижня, коли людям доведеться заплатити за це 1750 фунтів стерлінгів на додаток до їхніх витрат на дорогу, я думаю, ми виявимо, що цифри насправді досить невеликі", - додав Шеппс.

За його словами, уряд має в своєму розпорядженні більш як 5 000 готельних номерів, доступних для карантину.

Потрібно недорого, надійно і швидко в Європу?
Чи з Європи в Україну?

Заповни коротку Форму і ми позвонимо або:
тел.: + 38(098) 584 00 55 (+ Viber)

* - тільки легальні перевізники!

Робота


Реклама

Інші новини